środa, 6 stycznia 2016

Czapki na przywitanie zimy 2016

Czy wy też tak tęskniliście za zimą, a właściwie normalnością? Niepokoiła mnie ta ciepła pogoda w grudniu, a zawsze myślałam, że chciałabym ciepłej zimy. Dzisiaj przywitałam pierwsze ślady śniegu i -8 st. z wielką radością. Już nigdy nie będę narzekać na mróz i śnieg.
Na przywitanie zimy moja czapki z tego sezonu, właściwie w domu zostały mi tylko trzy czapki reszta została juz rozdana jako prezenty świąteczne.


Ta czapeczka powstała wczoraj, wełna to Rowan połaczony z Kid-Silk moher z jedwabiem Dropsa. 
Rowan jest szlachetną wełna, ale niektórych lekko podgryza, wystarczy jednak dodać kid-silk Dropsa i czapka jest mięciutka, puchata i nie podgryza.Tą czapką juz się chwaliłam, ale przy dzisiejszym świetle nareszcie zdjęcie oddaje 
piękne kolory wełny.i piekny pompon, zobaczcie jakie kolory miała ta wełna, niestety nie znam nazwy wełny, dostałam jeden moteczek już bez metki.


i moje ulubiona czapka, która już została pokazana na blogu, ale pokażę jeszcze raz piękne kolory wyczarowane przez Magdę
2 komentarze:

  1. Aniu, piękne te Twoje czapusie. Nie wiem która najlepsza, ale czapki są fajne na rozpoczęcie roku! Dobrze,że zimno, bo się przydadzą.Pozdrawiam noworocznie bardzo serdecznie!

    OdpowiedzUsuń